Czym są warsztaty SoulCollage®?

Warsztaty SoulCollage®:

 • Są prowadzone przez certyfikowanego facylitatora SoulCollage®
 • Odbywają się w zgodzie z Zasadami SoulCollage®/ Principles of SoulCollage®
 • Zapewniają środowisko wspierające kreatywność, poczucie własnej wartości oraz współpracę zamiast współzawodnictwa.
 • Zapewniają uczestnikom bezpieczne środowisko do swobodnego zgłębiania i wyrażania siebie.

Co zyskasz uczestnicząc w warsztatach SoulCollage®?

Dzięki intuicyjnemu użyciu obrazów, bezpośredniej aktywacji prawej półkuli mózgu oraz auto refleksyjnym pytaniom nauczysz się jak:

 • Tworzyć własne, intuicyjne karty SoulCollage® i wchodzić z nimi w dialog.
 • Kontaktować się z archetypami i różnymi aspektami twojej osobowości oraz zauważać te najbardziej istotne na obecnym etapie twojego życia.
 • Pozwolić wypłynąć twojej wewnętrznej mądrości, by udzieliła ci odpowiedzi na twoje najgłębsze pytania
 • Nabrać zaufania do swojej intuicji i znaleźć oparcie w sobie samym.
 • Poznać swoich wewnętrznych sprzymierzeńców i przewodników.
 • Doświadczyć większej jasności odnośnie twoich relacji, kariery i kierunku życia.
 • Spojrzeć z innej perspektywy na twoją aktualną sytuację i zaskoczyć samego siebie mądrością twojego wewnętrznego głosu.
 • Samemu udzielić sobie porad odnośnie własnych celów, zmiany nastawienia lub wzorców zachowań.

Uzyskasz wsparcie innych osób w odkrywaniu samego siebie i auto-transformacji.

Przeprowadzisz głęboką rozmowę ze swoją Duszą o twoim życiu, wyzwaniach, pasjach i przeznaczeniu.

Czy SoulCollage® jest terapią?

SoulCollage® jest głęboko uzdrawiającym narzędziem rozwoju osobistego, które, jednakże, samo w sobie nie stanowi terapii.

Choć autorka metody tworzenia intuicyjnych kart metodą kolażu, Seena B. Frost (1932-2016) była psychoterapeutą pracującym w nurcie jungowskim i stworzyła SoulCollage® na potrzeby prowadzonych przez nią grup terapeutycznych, certyfikowani facylitatorzy SoulCollage® nie muszą być terapeutami, aby wspierać innych w tym procesie kreatywnej auto ekspresji.

W jaki sposób ‘Większa Historia’ C.G. Jung’a odnosi się do SoulCollage®?

Praca z samodzielnie stworzoną talią kart SoulCollage® umożliwia nam zobaczenie naszej osobistej historii, którą Jung nazywał ‘historią lokalną’. Pomaga nam również zrozumieć jak nasza własna ‘lokalna historia’ wplata się w ‘Większą Historię’ świata, która poprzez wkład jaki w niej czynimy, łączy nas z całą ludzkością.

Najbliższe warsztaty SoulCollage®

Zbliż się do Siebie z SoulCollage®! – Odkryj swoją mądrość. Zmień twój świat! – warsztaty odbywają się raz w miesiącu i pozwalają po raz pierwszy na własnej skórze doświadczyć uzdrawiającego wpływu samodzielnie stworzonych kart SoulCollage® oraz dialogu z nimi. Zapisz się tutaj!

*warsztaty te stanowią niezbędny wstęp do wszystkich pozostałych warsztatów i grup tematycznych prowadzonych przez facylitatora Karolinę Barwicz metodą SoulCollage®.

Warsztaty info

Zamów swój egzemplarz!

Zamów swój egzemplarz!

TUTAJ

Poszukująca duchowej tożsamości Ines powraca do nadmorskiego miasteczka na południu Włoch, nieopodal otoczonej kultem groty archanioła Michała. Pomiędzy spadkiem po ciotce, zagadkową chorobą miejscowych kobiet, intrygującym rzeźbiarzem i studnią w starej willi Ines wpada w sieć wydarzeń prowadzących ją coraz dalej na ścieżce samopoznania. Czy coś łączy zabytkową studnię, taneczną chorobę, przypisywaną ugryzieniu pająka, owianą legendą grotę i linię kobiet w jej rodzinie? Przekonaj się sama…

Zamów swój egzemplarz!

Najnowsza pocztówka