TRANSFORMUJĄCE PODRÓŻE SOULBODY Z ANGELSFEETPROJECT

Wybierz się w podróż w głąb dawnych religii i energii planety, pójdź śladami stóp aniołów na włoskiej ziemi! Dostrój się i doświadcz uzdrawiającego wpływu Miejsca Mocy, gdzie przecinają się dwa z najsilniejszych prądów Ziemi…

Dwa razy w roku zabieramy międzynarodowe grupy na transformujący retreat do unikalnego miejsca mocy w Parku Narodowym Gargano, w południowo wschodnich Włoszech. 

Podróżujemy po rozwój osobisty, nową świadomość i głęboką przemianę. Jednakże wyprawy te nie są tylko o Nas, nie są też tylko o Tobie. Są o wspieraniu Ziemi i lokalnej wspólnoty. Sami ‘jesteśmy zmianą’. Dlatego też podróżujemy w duchu full immersion w celu pozytywnego oddziaływania na terytorium.

Jeśli masz otwarty umysł i serce, autentyczną troskę o Matkę Ziemię i pragniesz podróżować tak, by to miało znaczenie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz Ciebie, witaj na pokładzie! 

 

Gargano, ‘ostroga włoskiego buta’, co niewielu ludzi wie, była kiedyś wyspą całkowicie porośniętą gęstym lasem… Pewna stara rzymska legenda tak opowiada o tym wydarzeniu:

“Pewnego dnia Bóg Słońce zabrał ogień ze Słońca, na którym mieszkał i płomiennym okrętem przybył na Ziemię. W chwili, gdy wylądował na morzu, jego statek zamienił się w skalistą wyspę. Mówią, że część tej wyspy wpadła do wody na zawsze zabierając z sobą boską mądrość. Druga jej część przyłączyła się do lądu i została poświęcona bogom, aby mogli nauczać ludzi boskiej wiedzy.

Znane z licznych objawień Archanioła Michała i Jego najstarszego sanktuarium w Europie, legendarne ze względu na wejścia do świata Podziemi i system połączonych ze sobą jaskiń, dom energii Smoka, prehistorycznych dolmenów, starożytnych świątyni, pierwszych chrześcijańskich osad i szkoły średniowiecznych misteriów, odwiedzane przez Mistrzów i Trzech Mędrców ze Wschodu. Lecz przede wszystkim miejsce, które wibruje czysto i wysoko, gdzie Ziemia nie tylko odżywia twoje zmysły, a robi to samo z Twoim Sercem, Umysłem i Duchem. Miejsce magii i boskiego połączenia, które prawdziwie naładuje twoje baterie na wszystkich poziomach twojej istoty. Miejsce starożytnej wiedzy i wyroczni, zdolne otworzyć Cię na więcej mądrości twojej duszy i przynieść długo poszukiwane odpowiedzi, przemieniając Cię od środka. A wszystko to w prawdziwym raju dla zmysłów z autentycznym slow food’em, winem i ziołami, wszechobecnymi pachnącymi gajami oliwnymi i piniowymi lasami schodzącymi ku morzu, najczystszymi plażami Włoch, otoczonymi białymi klifami, wysokimi górami i najstarszą w Europie pierwotną puszczą, nietkniętą przez czas, z tysiącletnimi drzewami, z ponad osiemdziesięcioma rodzajami orchidei i setkami gatunków roślin i zwierząt.

Gargano, Włochy, Czerwiec 1-9, Podróż SoulBody 2024

Wycisz umysł w Wodach Adriatyku  

Wycisz swój umysł i oczyść ciało w błyszczących, kobaltowo niebieskich wodach w miejscu, gdzie schodząca z gór linia energii Michała spotyka Adriatyk. Ciesz się jednymi z najczystszych i najpiękniejszych włoskich plaż, dostępnych jedynie łodzią, maleńkich zatoczek, wapiennych klifów, majestatycznych białych skał wynurzających się z morza i setką bajkowych grot migoczących refleksami światła, które poruszy najgłębsze struny w twojej duszy.

Połącz się z energiami Świętych Gór

Doświadcz komunii z porośniętymi lasem szczytami Gargano, które już podczas greckiej kolonizacji, za czasów plemion Daunów, nazywano ‘Świętymi’. Monte Sant’Angelo (dawniej zwana Górą Dębów, wraz ze swą grotą zamieszkiwaną przez jasnowidza Kalchasa, znaną z uzdrawiających źródlanych wód, w której odbywały się rytuały inkubacji), Monte Sacro (starożytna wyrocznia Dodony) czy Monte Saraceno (święta góra pochówku Daunów), z dziką panoramą pełną skalnych ścian, urwisk i jaskiń, wciąż przenika silna pierwotna duchowość, niezmiennie od zarania dziejów. … Modlitwy do bogów Słońca, takich jak Diomedes, Jupiter and Mitras wciąż niosą się echem na wietrze wraz z dzwoneczkami byków…

Spotkaj Archanioła Michała

Dostrój się bezpośrednio do Boskości w wyjątkowej anielskiej grocie, leżącej na słynnym średniowiecznym szlaku pielgrzymek – via francigena – znanym jako cześć linii Michała, łączącej najważniejsze sanktuaria poświęcone Michałowi w Europie. W tej podziemnej świątyni powiązanej z wieloma objawieniami, zgodnie z legendą Archanioł Michał zostawił odcisk swojej stopy…i nadal każdej nocy celebruje tam mszalne rytuały. Mówi się, że On sam wybrał tę grotę a Niebiańska Bazylika nigdy nie została poświęcona ludzką ręką.

Spotkaj Smoka

Odkryj dwie z najsilniejszych europejskich linii ley, znanych jako Smok, które przechodząc przez Gargano krzyżują się górach. Wejdź w kontakt z częstotliwościami tych niezwykłych ‘rzek’ poruszających się w ciele Ziemi, niosących ogień, pradawną wiedzę i potężną twórczą energię, którą przez wieki zachowywała w równowadze duchowość zwana Michałem, utrzymująca energie smoka pod kontrolą głęboko w czeluściach ziemi…

Spotkaj Siebie…

Przygotuj się na głębokie transformacje, inicjacje i czystą alchemię. Ludzie w przeszłości spędzali noc w świętych górach Gargano owinięci w skóry czarnych owiec, w nadziei, by nad ranem otrzymać odpowiedź od bogów. Ty możesz zostać w łóżku w willi (owinięty/a w ciepły koc) o ile zachowasz otwarty umysł i będziesz nasłuchiwać przekazów. Konfiguracja bio-promieniowania w miejscach mocy wpływa na naszą podświadomość, która mówi do nas w snach i medytacjach swoim własnym językiem. We wrześniu i w maju, promieniowanie na Gargano jest najsilniejsze w ciągu całego roku, więc czegokolwiek poszukujesz i pomodlisz się tam o to, zostanie wzmocnione!

Dotknij historii

Poczuj stopy i dłonie średniowiecznych pielgrzymów wycięte na schodach Niebiańskiej Bazyliki, posłuchaj szeptów i opowieści tajemniczych plemion Daunów zamkniętych w kamiennych płytach i śpiewów mnichów uwięzionych w lasach. Zanurz się w nieskończenie bogatą historię Człowieka z czasów Paleolitu, w starożytne dolmen, megalityczne budowle i nekropolie, święte symbole na skałach, jaskiniowe malunki i strefę UNESCO z VI wieku. Odnajdź ślady obecności pierwszych Chrześcijańskich pustelni, ruiny nieprzystępnych klasztorów i czarujące średniowieczne miasteczka nietknięte przez czas.

Powróć do ciała i zmysłów

Doświadcz witalności zwierzęcych mieszkańców twoich siedmiu czakr podczas codziennej praktyki SoulCollage® i regenerującej medytacji w somatycznym ruchu pośród oliwkowego gaju, wspartej mocą olejków eterycznych z Gargano; Spróbuj autentycznych, intensywnych smaków włoskiego slow food’u z domowych kolacji, tradycyjnych przysmaków i romantycznych, maleńkich restauracji serwujących jedynie lokalnie wyhodowane i złowione produkty. A wszystko w unikalnej scenerii, złożonej z jasnego światła i kontrastów, intensywnych kolorów i zachwycających zapachów.

Co mówią uczestnicy:

Pragnę wyrazić moją wdzięczność za piękną duchową podróż na Gargano we Włoszech z Tobą. Tydzień z Tobą (i całą grupą) był dla mnie niezwykłym połączeniem PIĘKNA, MAGII, ZACHWYTU, ŚMIECHU, EKSCYTACJI, RADOŚCI, POKOJU I MIŁOŚCI…MIŁOŚCI, MIŁOŚCI, MIŁOŚCI – wszystko z cudowną kulminacją mojego osobistego oświecenia i przemiany. Przepiękne trekkingi, prastare groty, jaskinie, Bazyliki i klasztory, pyszne włoskie jedzenie, zabawa na festiwalach, energetyzująca codzienna joga i kojące medytacje, cudowna podróż łodzią i kąpiele, śmiechy i konwersacje przy śniadaniach i kolacjach z naszą wspaniałą grupą… wszystko było NIESAMOWITE…a na dodatek w ciągłym otoczeniu piękna zachwycających gajów oliwnych i Adriatyku! Po prostu nie mogło być piękniej! Dziękuję, dziękuję, dziękuje Ci Karolina!

Sharon O’Donnell (USA)

 

“Byłam na Gargano w południowych Włoszech z Karoliną dwa razy. Linia Archanioła Michała i kościół w grocie Świętego Michała pochodzą z czasów przed chrześcijańskich i dotykają bardzo starych i świętych energii ziemi. Karolina jest energetycznym alchemikiem i nadzwyczajnym opowiadaczem historii, który sprawia, że legendy o Michale, święte miejsca i starożytne kościoły ożywają. Ona nie tylko czuje… ona wie…Miejsce, historia, ludzie, jedzenie, wino, przepiękne miasteczka na skałach i wiele, wiele więcej… Doświadczenie energii, która teraz łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość w bardzo ekscytujący sposób…”

Judy Satori (New Zealand)

 

“Podczas mojej pierwszej podróży do Włoch, nie miałam pojęcia czego oczekiwać. Czułem prowadzenie, żeby pojechać i zaufałem. To co się tam wydarzyło i czego doświadczyłem przeszło moje wszelkie wyobrażenia. To było nie tylko kształcące a zmieniające życie. Nie szukałem zmian w życiu, ale odkrycie prawdy energetycznych linii ley/ portali/wielowymiarowego ja/pracy energetycznej/wibracyjnego stanu spowodowało we mnie przemianę, która była kompletnie zaskakująca i ogromnie cenna. Ten region posiada jedne z najsilniej uzdrawiających energii na planecie, mógłbym porównać tamtejsze wiry energii jedynie z uzdrawiającymi tunelami w piramidach. To był po prostu jeden z najlepszych wyborów jakich dokonałem w tej inkarnacji. Pozostanę na zawsze wdzięczny Karolinie i wszystkim, którzy wzięli udział w tym pełnym cudów tygodniu we Włoszech. DZIĘKUJĘ CI drogi Ziemski Aniele za twój niekończący się wysiłek, by umożliwić innym doświadczenie magii tej energii.”

Ken Jablonski (USA)

Kliknij Tutaj po Więcej Informacji oraz Szczegóły Rejestracji:

Download

Obejrzyj gelerię zdjęć z poprzednich podróży:

Gargano, May 04-11, Spiritual Journey 2020

 

Zamów swój egzemplarz!

Zamów swój egzemplarz!

TUTAJ

Poszukująca duchowej tożsamości Ines powraca do nadmorskiego miasteczka na południu Włoch, nieopodal otoczonej kultem groty archanioła Michała. Pomiędzy spadkiem po ciotce, zagadkową chorobą miejscowych kobiet, intrygującym rzeźbiarzem i studnią w starej willi Ines wpada w sieć wydarzeń prowadzących ją coraz dalej na ścieżce samopoznania. Czy coś łączy zabytkową studnię, taneczną chorobę, przypisywaną ugryzieniu pająka, owianą legendą grotę i linię kobiet w jej rodzinie? Przekonaj się sama…

Zamów swój egzemplarz!

Najnowsza pocztówka