SoulCollage® – narzędzie osobistej i globalnej przemiany.

Odkryj swoją mądrość. Zmień twój świat™’

Nawigując na falach życia, pozwól by Soulcollage® stał się twoim najlepszym przyjacielem. Uczyń go częścią swojego życia, a dzień po dniu zaczniesz stawać się silniejszy słuchając twojego autentycznego głosu. Z czasem przestaniesz zabiegać o aprobatę z zewnątrz i poczujesz się wygodnie z tym, Kim Jesteś. Doświadczysz prawdziwej wolności.

Czym jest SoulCollage®?

SoulCollage® jest transformującą praktyką, rozwijającą kreatywność i intuicję, służącą odkrywaniu samego siebie i osobistego przewodnictwa.

SoulCollage® pomaga wzmocnić rosnącą liczbę ludzi na świecie tak, aby używali własnej intuicji, by prowadziła ich w życiu.

Pomaga także rozpoznać role jakie odgrywamy w świecie i nasz unikalny wkład w ludzką wspólnotę.

Na czym to polega?

SoulCollage® – po polsku ‘kolaż duszy’ – polega na tworzeniu intuicyjnych kart ze zdjęć i obrazów metodą kolażu oraz dialog z nimi; konsultowanie ich odnośnie pytań dotyczących naszego życia.

Metoda tworzenia intuicyjnych kart, opracowana przez Seena B. Frost (1932-2016) na potrzeby prowadzonych przez nią grup psychoterapeutycznych w latach osiemdziesiątych, szybko wykazała zaskakująco transformujące możliwości.

Poprzez tworzenie talii kart na osobisty użytek, SoulCollage® w prosty i kreatywny sposób pomaga nam odkryć naszych unikalnych wewnętrznych i zewnętrznych życiowych przewodników, wyrazić samych siebie i sięgnąć do głębi naszej własnej mądrości.

Jaki jest cel SoulCollage®?

Odkryj swoją mądrość. Zmień twój świat™’

Celem SoulCollage® jest dostarczenia łatwego, ekspresyjnego i dostępnego dla każdego narzędzia do osobistego i zbiorowego rozwoju, umożliwiającego zgłębianie, uzdrawianie i wzmacnianie samego siebie, tak aby każdy z nas mógł zamanifestować swoją Esencję Duszy (nasz unikalny potencjał), lokalnie i globalnie w coraz bardziej zrównoważonej, pełnej współczucia i radości formie.

Dla kogo jest SoulCollage®?

SoulCollage® jest dla każdego, nie ważne na jakim etapie życia i rozwoju osobistego jesteś. Każdy jest w stanie wykonać karty SoulCollage®. Nie musisz być artystą, by mieć satysfakcję z pełnej sensu i znaczenia kreatywnej aktywności. Każdy potrafi stworzyć małe, osobiste dzieła sztuki i używać ich do odpowiedzi na własne życiowe pytania.

By dowiedzieć się więcej o SoulCollage®:

  • przyjdź na najbliższe warsztaty ‘Zbliż się do Siebie z SoulCollage®!’
  • przeczytaj książkę Seena Frost ‘SoulCollage® w rozwoju’, która krok po kroku pokaże Ci jak wykonać karty SoulCollage® i korzystać z nich w codziennym życiu!
  • obejrzyj video o SoulCollage®
  • przejdź do www.soulcollage.pl
Zamów swój egzemplarz!

Zamów swój egzemplarz!

TUTAJ

Poszukująca duchowej tożsamości Ines powraca do nadmorskiego miasteczka na południu Włoch, nieopodal otoczonej kultem groty archanioła Michała. Pomiędzy spadkiem po ciotce, zagadkową chorobą miejscowych kobiet, intrygującym rzeźbiarzem i studnią w starej willi Ines wpada w sieć wydarzeń prowadzących ją coraz dalej na ścieżce samopoznania. Czy coś łączy zabytkową studnię, taneczną chorobę, przypisywaną ugryzieniu pająka, owianą legendą grotę i linię kobiet w jej rodzinie? Przekonaj się sama…

Zamów swój egzemplarz!

Najnowsza pocztówka