Stopy Aniołów

Książka Karoliny Barwicz

Postówki z wnętrza Ziemi

Książka ‘Stopy Aniołów’ już w domu na Gargano!

20 STYCZNIA 2022 GAZETA L’ATTACCO str. 21 Z POLSKI DO MATTINATY DUCHOWYMI ŚCIEŻKAMI ANIOŁA MICHAŁA Giorgio Ventricelli CEL „Odnajdywanie duchowości w tym, co nas otacza, w naturze jak i wewnątrz nas samych” Warszawa. Nasza historia ma początek w polskiej stolicy, określanej kiedyś „Paryżem Północy”. W dynamicznej metropolii, bogatej w kulturę. Przemierza Europę w duchowej podróży, … Czytaj dalej Książka ‘Stopy Aniołów’ już w domu na Gargano!

CZYM U DIASKA SĄ MIEJSCA MOCY?

Potężne to miejsce; Dom to Boga i Brama Niebios” pisali Templariusze w każdej świętej strefie, wskazując, iż za wejściem znajduje się miejsce skrywające jakąś doniosłą tajemnicę. Miejsca mocy od zamierzchłych czasów charakteryzuje tajemniczy urok. Mity i legendy donoszą o pewnych strefach, mających cudowną zdolność uzdrawiania ciała, oświecania umysłu, podnoszenia kreatywności, rozwijania psychicznych umiejętności i budzenia … Czytaj dalej CZYM U DIASKA SĄ MIEJSCA MOCY?

ATRAKTORY ZMIANY

“Motyl poruszający skrzydłami w Chinach, może wywołać huragan na Karaibach” mówi postać grana przez Robert Redford’a w filmie Havana z 1990 roku, dodając, że naukowcy “potrafią nawet obliczyć prawdopodobieństwo”. Jednak wygląda na to, że nie potrafią. Pół wieku temu, naukowiec Edward Lorenz, obalił ideę działającego jak zegarek wszechświata swoim przełomowym badaniem dotyczącym chaosu i wyłożył … Czytaj dalej ATRAKTORY ZMIANY

POZYTYWNY MIT

Na chwilę zamknij oczy. Pamiętasz świat, w którym społeczeństwo wielbiło Boginię jako najwyższą Stworzycielkę życia i Matkę, nie tylko ludzi, ale także roślin i zwierząt, w którym kobiety były czczone i szanowane, a symbole takie jak drzewo i wąż zrzucający skórę w okresowej odnowie były postrzegane jako przejawy ludzkiego pragnienia wyzwolenia poprzez wyższą, mistyczną wiedzę? … Czytaj dalej POZYTYWNY MIT

WITAMINA G…- GRUNTOWANIE. GAIA. GARGANO!

Prawdopodobnie już słyszałe(a)ś o witaminie G? Znana ludzkości o początków naszego gatunku, od jakiegoś czasu niewytłumaczalnie zapomniana, na powrót wraca do łask i wychwala się ją za kluczową rolę jaką odgrywa w naszym ogólnym dobrostanie. Nazywana “nadzwyczajnym antyoksydantem”, jest dostępna dla wszystkich bez żadnych kosztów i posiada imponującą listę korzystnych dla zdrowia właściwości. Tak, masz … Czytaj dalej WITAMINA G…- GRUNTOWANIE. GAIA. GARGANO!

About me PL

Niektórzy sądzą, że życie jest próbą, szkołą, w której uczymy się lekcji albo koszarami, jakie trzeba przetrwać, by zasłużyć na Niebo. Niektórzy mówią, że jest cyrkiem, w którym bez przerwy skaczemy przez ogniste obręcze. Inni twierdzą, że to tylko przedstawienie, tragiczne lub komiczne, zależnie od odsłony. A co, jeśli życie byłoby placem zabaw? Krainą cudów w cierpliwym oczekiwaniu, nawołującą z cicha byśmy znów stali się dziećmi?

About me PL

Najnowsza pocztówka